Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CF70X-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
88.077,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 88077.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
88.885,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 88885.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
90.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 90599.00
CASPER Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
90.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
4 90709
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CF70X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
90.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 90699.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Cf70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
90.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 90699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK