Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CV50X-C i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.345,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 71345.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.029,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 72029.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.242,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 73242.54
CASPER Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 480GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 73509
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV50X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
73.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 73499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK