Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CV70X-C i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
86.291,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 86291.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.023,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 87023.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
88.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 88699.00
CASPER Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 480GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
88.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 88809
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CV70X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
88.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 88799.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 500Gb 8Gb Rtx5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Cv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
88.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 88799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK