Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CX60X-C i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
87.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 87419.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
88.199,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 88199.02
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
89.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 89899.00
CASPER Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 90009
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX60X-C - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 89999.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 2Tb 8Gb Rtx5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Cx60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 89999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK