Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-CX70X-C i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
97.947,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 97947.06
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
98.881,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 98881.02
CASPER Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
100.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 100909
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX70X-C - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
100.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 100899.00
Casper Excalibur G880 Core İ7-13620H 24Gb 2Tb 8Gb Rtx5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Cx70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
100.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 100899.00
Casper Excalibur G880 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5070 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-CX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
101.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 101099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK