5.0 (3 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Excalibur G880.1362-DF50A-C Laptop Fiyatları

CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BV50A-C

Satıcı: Casper Excalibur

72.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 72699.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-BF50A-C

Satıcı: Casper Excalibur

74.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 74599.00
Casper Excalibur G880.1362-DF50A-C i7-13620H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

80.839,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 80839.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DF50A-C

Satıcı: Casper Excalibur

81.535,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 81535.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DF50A-C

Satıcı: Casper Excalibur

82.989,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 82989.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DF50A-C

Satıcı: Casper Excalibur

83.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 83209
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DF50A-C - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Casper Excalibur

83.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 83199.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Df50a-C

Satıcı: Casper Excalibur

83.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 83199.00

Casper Excalibur G880.1362-DF50A-C Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Excalibur G880.1362-DF50A-C Laptop Temel Özellikleri

Casper Excalibur G880.1362-DF50A-C Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 24.0 mm
• Ağırlık 2.50 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Metal

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Pil Gücü 63.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Excalibur G880.1362-DF50A-C Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.