Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DF50X-C i7-13620H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
77.361,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 77361.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
78.105,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 78105.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.418,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 79418.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
4 79709
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-DF50X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
79.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 79699.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 79699.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Df50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
79.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 79699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK