Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DF60X-C i7-13620H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
81.685,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 81685.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
82.417,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 82417.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.857,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 83857.54
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
84.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 84109
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G880.1362-DF60X-C
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
84.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 84099.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB RTX5060 8GB 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
84.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 84099.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Df60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
84.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 84099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK