Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DF70A-C i7-13620H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5070 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
95.785,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 95785.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
96.627,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 96627.02
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
98.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 98609
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Windows 11 Home G880.1362-DF70A-C
Satıcı: Casper Excalibur
98.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 98599.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB RTX5070 8GB 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
98.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 98599.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Df70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
98.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 98599.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
98.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 98799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK