Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DF70R-C i7-13620H 32 GB 1 TB 8 GB RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
102.553,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 102553.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" W11P Gaming Laptop G880.1362-DF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
103.487,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 103487.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Windows 11 Pro G880.1362-DF70R-C
Satıcı: Casper Excalibur
105.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 105599.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 15.6" W11p Gaming Laptop G880.1362-Df70r-C
Satıcı: Casper Excalibur
105.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 105599.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G880.1362-DF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
105.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 105999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK