Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DFA0X-C i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.405,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 70405.06
Casper Excalibur G880.1362-DFA0X-C Intel Core İ7-13620H 32GB RAM 1TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
72.277,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 72277.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DFA0X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
72.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 72499.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DFA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 72499.00
Casper Excalibur G880.1362-Dfa0x-C Intel Core İ7-13620H 32Gb Ram 1Tb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
72.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 72499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK