Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DFJ0A-C i7-13620H 32 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
67.491,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 67491.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
68.109,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 68109.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
69.286,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 69286.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
69.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
4 69509
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Windows 11 Home G880.1362-DFJ0A-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
69.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 69499.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DFJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
69.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 69499.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Dfj0a-C
Satıcı: Casper Excalibur
69.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 69499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK