Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DFJ0X-C i7-13620H 32 GB 1 TB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.013,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 64013.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
64.581,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 64581.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.715,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 65715.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DFJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
65.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
4 65909
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 1TB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-DFJ0X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
65.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 65899.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 1Tb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dfj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
65.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 65899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK