Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DN60X-C i7-13620H 32 GB 2 TB+2 TB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
108.475,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 108475.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 4TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
109.367,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 109367.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 4TB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos G880.1362-DN60X-C
Satıcı: Casper Excalibur
111.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 111599.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 2Tb+2Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dn60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
111.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 111599.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
112.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 112299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK