Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DNA0X-C i7-13620H 32 GB 2 TB+2 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
97.195,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 97195.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 4TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DNA0X-C - 4 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 99999.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB+2TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Dos Gaming Laptop G880.1362-DNA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 99999.00
Casper Excalibur G880.1362-DNA0X-C Intel Core İ7-13620H 32GB RAM 2TB SSD + 2TB SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
100.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 100299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK