Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DV50X-C i7-13620H 32 GB 500 GB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
75.575,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 75575.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.243,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 76243.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
77.585,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 77585.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 480GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV50X-C Satıcı: Casper Excalibur
77.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 77809
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DV50X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
77.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 77799.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 500Gb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dv50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
77.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 77799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK