Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DV60X-C i7-13620H 32 GB 500 GB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
79.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 79899.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
80.653,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 80653.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
82.024,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 82024.04
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 480GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
82.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 82309
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DV60X-C
Satıcı: Casper Excalibur
82.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 82299.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 500Gb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
82.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 82299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK