Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DV70X-C i7-13620H 32 GB 500 GB 8 GB RTX5070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
90.521,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 90521.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
91.237,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 91237.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5070 165Hz 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DV70X-C
Satıcı: Casper Excalibur
93.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 93099.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 500Gb 8Gb Rtx5070 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
93.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 93099.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
93.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 93199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK