Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DVA0X-C i7-13620H 32 GB 500 GB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
68.619,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 68619.06
Casper Excalibur G880.1362-DVA0X-C Intel Core İ7-13620H 32GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
70.444,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 70444.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DVA0X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
70.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 70599.00
Casper Excalibur G880.1362-Dva0x-C Intel Core İ7-13620H 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
70.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 70599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK