Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DVJ0A-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: OFISGRUP
61.946,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 61946.89
Casper Excalibur G880.1362-DVJ0A-C i7-13620H 32 GB 500 GB 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.705,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 65705.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DVJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
66.345,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 66345.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DVJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
67.452,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 67452.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 480GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G880.1362-DVJ0A-C Satıcı: Casper Excalibur
67.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 67709
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DVJ0A-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
67.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 67699.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165Hz 15.6" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
67.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 67699.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 500Gb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" W11h Gaming Laptop G880.1362-Dvj0a-C
Satıcı: Casper Excalibur
67.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
8 67699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK