Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DVJ0X-C i7-13620H 32 GB 500 GB 6 GB RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
62.227,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 62227.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
62.817,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 62817.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
63.882,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 63882.04
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 480GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DVJ0X-C Satıcı: Casper Excalibur
64.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 64109
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 500GB 6GB RTX3050 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.1362-DVJ0X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
64.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 64099.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 500Gb 6Gb Rtx3050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dvj0x-C
Satıcı: Casper Excalibur
64.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 64099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK