Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DX50X-C i7-13620H 32 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
87.325,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 87325.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
88.101,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 88101.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
89.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 89799.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
89.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 89909
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-DX50X-C - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
89.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 89899.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 32Gb 2Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Dx50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
89.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 89899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK