Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-DXA0X-C i7-13620H 32 GB 2 TB NVMe SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
80.369,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 80369.06
Casper Excalibur G880.1362-DXA0X-C Intel Core İ7-13620H 32GB RAM 2TB NVME SSD 6GB RTX4050 165HZ Freedos Satıcı: Casper Excalibur
82.506,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 82506.54
Casper Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB 6GB RTX4050 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DXA0X-C - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
82.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 82699.00
CASPER Excalibur G880 i7-13620H 32GB 2TB 6GB RTX4050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-DXA0X-C Satıcı: Casper Excalibur
82.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 82699.00
Casper Excalibur G880.1362-Dxa0x-C Intel Core İ7-13620H 32Gb Ram 2Tb Nvme Ssd 6Gb Rtx4050 165Hz Freedos
Satıcı: Casper Excalibur
82.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 82699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK