Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-EF50X-C i7-13620H 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
94.187,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 94187.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
95.059,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 95059.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
96.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 97009
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-EF50X-C - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
96.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 96999.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 64Gb 1Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Ef50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
96.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 96999.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 1TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-EF50X-C Satıcı: Casper Excalibur
97.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 97099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK