Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.1362-EX50X-C i7-13620H 64 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
104.151,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 104151.06
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-EX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
105.055,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 105055.02
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos G880.1362-EX50X-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
107.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 107199.00
Casper Excalibur G880 İ7-13620H 64Gb 2Tb 8Gb Rtx5050 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-Ex50x-C
Satıcı: Casper Excalibur
107.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 107199.00
Casper Excalibur G880 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5050 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.1362-EX50X-C Satıcı: Casper Excalibur
107.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 107699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK