Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.210H-CV60X-C Core 5 210H 24 GB 500 GB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
72.003,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 72003.06
Casper Excalibur G880 Seires 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.715,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 72715.02
Casper Excalibur G880 Seires 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
73.918,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 73918.04
CASPER Excalibur G880 Seires 2 Core 5-210H 24GB 480GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.210H-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
74.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
4 74209
Casper Excalibur G880 Series 2 Core 5-210H 24GB 500GB RTX5060 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.210H-CV60X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
74.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 74199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK