Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.240H-BV60X-C Core 7-240H 16 GB 500 GB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
74.729,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 74729.06
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240H-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
75.361,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 75361.02
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240H-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.716,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 76716.54
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 480GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240H-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 76909
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.240H-BV60X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
76.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 76899.00
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5060 165Hz 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240h-Bv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
76.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 76899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK