Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G880.240H-DV60X-C Core 7-240H 32 GB 500 GB 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
83.189,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 83189.06
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.887,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 83887.02
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
85.401,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 85401.54
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 480GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G880.240H-DV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
85.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
4 85609
Casper Excalibur G880 Series 2 Intel Core 7-240H 32GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar G880.240H-DV60X-C - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
85.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 85599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK