Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
62.819,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 62819.04 Casper Excalibur G911.1390-DF70X-C Intel Core i9-13900HX 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4070 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
64.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 64299.00 Casper Excalibur G911.1390-Df70X-C Taşınabilir Bilgisayar Metalık Uzay GrısıSatıcı: Casper
68.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 68569.00 Casper Excalibur G911.1390-Df70x-C Intel Core İ9-13900Hx 32Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd 8Gb Rtx4070 FreedosSatıcı: Excalibur
69.887,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
4 69887.04 Casper Excalibur G911.1390-Df70X-C Intel Core i9-13900HX 16" 32 GB Ddr5 RAM 1 TB NVMe SSD 8 GB Rtx4070 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
69.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 69899.00 Casper Excalibur G911.1390-DF70X-C Intel Core i9-13900HX 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4070 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 2 yorum
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 69999.00