Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR
101.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 102009 Casper Excalibur G911.1390-Df90x-C Intel Core İ9-13900Hx 32Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd 16Gb Rtx4090 FreedosSatıcı: Excalibur
106.175,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 106175.03 Casper Excalibur G911.1390-DF90X-C Intel Core i9-13900HX 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 16GB RTX4090 FreedosSatıcı: EXCALIBUR
107.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 107799.00 Casper Excalibur G911.1390-DF90X-C i9-13900HX 32 GB 1 TB NVMe SSD RTX4090 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
107.939,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 107939.04 Casper Excalibur G911.1390-Df90X-C Oyuncu Bilgisayarı Metalık Uzay GrısıSatıcı: Casper
108.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 108589.00 Casper Excalibur G911.1390-Df90X-C Intel Core i9-13900HX 16" 32 GB Ddr5 RAM 1 TB NVMe SSD 16 GB Rtx4090 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
110.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 110699.00 Casper Excalibur G911.1390-DF90X-C Intel Core i9-13900HX 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 16GB RTX4090 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
111.359,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 111359.04