Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 4 yorum
67.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 68009 Casper Excalibur G911.1390-Ef70X-C Intel Core i9-13900HX 16" 64 GB Ddr5 RAM 1 TB NVMe SSD 8 GB Rtx4070 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
69.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 69499.00 Casper Excalibur G911.1390-Ef70x-C Intel Core İ9-13900Hx 64Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd 8Gb Rtx4070 FreedosSatıcı: Excalibur
70.943,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 70943.04 Casper Excalibur Intel Core i9-13900HX 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4070 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 71999.00 Casper G911.1390-Ef70X-C Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
72.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 72509.00 Casper Excalibur G911.1390-EF70X-C i9-13900HX 64 GB 1 TB NVMe SSD RTX4070 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 73899.00 Casper Excalibur G911.1390-EF70X-C Intel Core i9-13900HX 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 8GB RTX4070 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
73.919,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 73919.04