Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 9 yorum
66.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 66699.00 Casper Excalibur G911.1390-EX70X-C Intel Core i9-13900HX 64GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4070 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 70099.00 Casper Excalibur G911.1390-EX70X-C i9-13900HX 64 GB 2 TB NVMe SSD RTX4070 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
70.211,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 70211.04 Casper Excalibur G911.1390-Ex70x-C Intel Core İ9-13900Hx 64Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd 8Gb Rtx4070 FreedosSatıcı: Excalibur
72.575,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 72575.05 Casper G911.1390-Ex70X-C Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
74.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 74229.00 Casper Excalibur G911.1390-Ex70X-C Intel Core i9-13900HX 16" 64 GB Ddr5 RAM 2 TB NVMe SSD 8 GB Rtx4070 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
76.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 76199.00