Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EXCALIBUR | 2 yorum
104.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 105009 Casper Excalibur Intel Core i9-13900HX 64GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD 16GB RTX4090 FreedosSatıcı: EXCALIBUR | 1 yorum
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 104999.00 Casper Excalibur G911.1390-EX90X-C i9-13900HX 64 GB 2 TB NVMe SSD RTX4090 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: EXCALIBUR
106.979,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 106979.04 Casper Excalibur G911.1390-Ex90x-C Intel Core İ9-13900Hx 32Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd 16Gb Rtx4090 Tasinabilir BilgisayarSatıcı: idealshopp
107.711,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 107711.05 Casper Excalibur G911.1390-Ex90x-C Intel Core İ9-13900Hx 64Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd 16Gb Rtx4090 FreedosSatıcı: Excalibur
111.839,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 111839.04 Casper G911.1390-Ex90X-C Oyun Bilgisayarı Uzay GriSatıcı: Casper
114.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 114249.00 Casper Excalibur G911.1390-Ex90X-C Intel Core i9-13900HX 16" 64 GB Ddr5 RAM 2 TB NVMe SSD 16 GB Rtx4090 FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: EXCALIBUR
116.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 116599.00 Casper Excalibur G911.1390-EX90X-C Intel Core i9-13900HX 64GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD 16GB RTX4090 FreedosSatıcı: EXCALİBUR
118.079,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 118079.04