Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-AF60X-C i7-13620H 12 GB 1 TB SSD RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
65.893,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 65893.06
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-AF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.541,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 66541.02
Casper Excalibur G915 I7-13620H 12 GB 1tb RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-AF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.645,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 67645.54
Casper Excalibur G915 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-AF60X-C - 1 TB
Satıcı: Casper Excalibur
67.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 67899.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 12 GB 1TB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
67.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 67899.00
Excalibur G915 İ7-13620H 12 Gb 1Tb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Af60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
67.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 67899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK