Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-AV60X-C i7-13620H 12 GB 500 GB SSD RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.295,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 64295.06
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 12 GB 500GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-AV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
64.875,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 64875.02
Casper Excalibur G915 I7-13620H 12 GB 500GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-AV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.005,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 66005.04
Casper Excalibur G915 I7-13620H 12 GB 500GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-AV60X-C - 500 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 66199.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 12 GB 500GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 66199.00
Excalibur G915 İ7-13620H 12 Gb 500Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Av60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 66199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK