Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BF60A-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
71.815,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 71815.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-Bf60A-C Satıcı: Casper Excalibur
72.421,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 72421.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
73.725,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 73725.04
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF60A-C Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 73909
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF60A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 73899.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Bf60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
73.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 73899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK