Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BF60R-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
76.421,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 76421.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-Bf60R-C Satıcı: Casper Excalibur
77.125,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 77125.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G915.1362-BF60R-C Satıcı: Casper Excalibur
78.453,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 78453.54
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-BF60R-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
78.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 78699.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11p Gaming Laptop G915.1362-Bf60r-C
Satıcı: Casper Excalibur
78.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 78699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK