Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
69.672,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 69672.04
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bf60X-C Satıcı: Casper Excalibur
69.873,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 69873.02
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 71309
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF60X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
71.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 71299.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 71299.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bf60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
71.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 71299.00
Casper Excalibur G915.1362-BF60X-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
73.081,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 73081.91
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK