Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BF70A-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
80.933,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 80933.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-Bf70A-C Satıcı: Casper Excalibur
81.633,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 81633.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
83.085,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 83085.54
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 83309
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF70A-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 83299.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 83299.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Bf70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 83299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK