Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BF70R-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
85.445,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 85445.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-Bf70R-C Satıcı: Casper Excalibur
86.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 86239.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G915.1362-BF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
87.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 87799.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-BF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 88009
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-BF70R-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 87999.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-BF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 87999.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" W11p Gaming Laptop G915.1362-Bf70r-C
Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 87999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK