Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BF70X-C i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
77.643,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 77643.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bf70X-C Satıcı: Casper Excalibur
78.399,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 78399.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.708,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 79708.04
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 80009
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF70X-C - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 79999.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 79999.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bf70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 79999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK