Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BQ70X-C I7 13620H 24GB 1tb 8gb RTX5070 165Hz 16" Freedos Notebook - 250 GB - 8 GB
Satıcı: Alensoft Bilgisayar
83.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 83900.00
Casper Excalibur G915.1362-Bq70x-C İ7 13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Notebook
Satıcı: Smallman
87.152,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 87152.90
Casper Excalibur G915.1362-Bq70X-C İ7 13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Notebook Satıcı: pazareyle
87.287,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 87287.84
Casper Excalibur G915.1362-Bq70x-C İ7 13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Notebook
Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
87.444,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 87444.80
Casper Excalibur G915.1362-Bq70X-C İ7 13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Notebook - Yok - 1 GB
Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
93.257,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 93257.41
Casper Excalibur G915.1362-BQ70X-C i7 13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" FreeDOS Notebook Satıcı: Allday Bilişim Teknoloji
93.593,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 93593.59
Casper Excalibur G915.1362-Bq70X-C İ7 13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Notebook Satıcı: Pazareyle
96.057,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 96057.63
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK