Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BV60A-C i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.123,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 70123.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 500GB 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-Bv60A-C Satıcı: Casper Excalibur
70.755,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 70755.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" W11H Gaming Laptop G915.1362-BV60A-C Satıcı: Casper Excalibur
71.988,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 71988.04
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5060 165Hz 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BV60A-C Satıcı: Casper Excalibur
72.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 72209
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BV60A-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
72.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 72199.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Bv60a-C
Satıcı: Casper Excalibur
72.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 72199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK