Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BV60X-C i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
66.175,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 66175.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 500GB 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bv60X-C Satıcı: Casper Excalibur
66.835,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 66835.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
67.935,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 67935.04
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 68209
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV60X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 68199.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bv60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 68199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK