Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BV70X-C i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
76.045,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 76045.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 500GB 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bv70X-C Satıcı: Casper Excalibur
76.635,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 76635.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
78.067,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 78067.54
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 480GB 8GB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV70X-C Satıcı: Casper Excalibur
78.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 78209
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5070 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV70X-C - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
78.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 78199.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 500Gb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bv70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
78.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
6 78199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK