Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-BX70A-C i7-13620H 16 GB 2 TB SSD RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
90.051,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 90051.06
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16 GB 2TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
90.845,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 90845.02
Casper Excalibur G915 I7-13620H 16 GB 2TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BX70A-C - 2 TB
Satıcı: Casper Excalibur
92.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 92699.00
Casper Excalibur G915 I7-13620H 16 GB 2TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-BX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
92.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 92699.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16 Gb 2Tb Rtx5070 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Bx70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
92.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 92699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK