Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-BX70X-C i7-13620H 16 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
86.855,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 86855.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 2Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bx70X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.611,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 87611.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
89.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 89299.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5070 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BX70X-C - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
89.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 89399.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 2TB 8GB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BX70X-C Satıcı: Casper Excalibur
89.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 89399.00
Excalibur G915 İ7-13620H 16Gb 2Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Bx70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
89.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 89399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK