Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-CF70R-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
89.393,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 89393.06
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" W11 Pro Gaming Laptop G915.1362-CF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
90.159,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 90159.02
CASPER Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" W11 Pro Gaming Laptop G915.1362-CF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 92009
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" W11 Pro Gaming Laptop G915.1362-CF70R-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 91999.00
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" W11 Pro Gaming Laptop G915.1362-CF70R-C Satıcı: Casper Excalibur
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 91999.00
Excalibur G915 Core İ7-13620H 24Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 16" W11 Pro Gaming Laptop G915.1362-Cf70r-C
Satıcı: Casper Excalibur
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 91999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK