Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-Cf70x-C İ7-13620H 24 Gb 1 Tb Ssd Rtx5070 16 Wuxga Gaming Laptop ( Outlet) Açık Kutu Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: tulparlife
58.732,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 58732.50
Casper Excalibur G915 Intel Core i7 13620H 24GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar G915.1362-CF70X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: YALI TECH | 16 yorum
69.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 69249.00
Casper Excalibur G915 Intel Core i7 13620H 24GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar G915.1362-CF70X-C - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum
70.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 70499.00
Casper Excalibur G915.1362-CF70X-C i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknolojikapinda33
78.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 78960.00
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
82.319,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 82319.02
CASPER Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 sn önce
6 84009
CASPER Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 1TB 8GB RTX5070 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 83999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK