Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-CN70A-C i7-13620H 24 GB 4 TB SSD RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
115.055,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 115055.06
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 24 GB 4TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-CN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
116.031,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 116031.02
Casper Excalibur G915 I7-13620H 24 GB 4TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-CN70A-C - 4 TB
Satıcı: Casper Excalibur
118.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 118399.00
Excalibur G915 İ7-13620H 24 Gb 4Tb Rtx5070 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Cn70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
118.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 118399.00
Casper Excalibur G915 I7-13620H 24 GB 4TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-CN70A-C Satıcı: Casper Excalibur
119.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 119299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK